Rezultate

Faza Naționala 2019 – Universitatea Petrol – Gaze din Ploiești

Profil Mecanic

Ancuța Andrei-AlexandruFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-II-lea
Burdulea Ilinca-LauraFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul al-III-lea

Profil Nemecanic

Iacob DumitruFacultatea de IFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-III-lea

Faza Locală 2019

Profil Mecanic

Ancuta Andrei AlexandruFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul I
Burdulea Ilinca LauraFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul al-II-lea
Stangaciu TeodorFacultatea TransporturiPremiul al-III-lea
Radu Elena CatalinaFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune I
Ana Mariana AdrianaFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune II

Profil Nemecanic

Enache Andrei GeorgeFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul I
Iacob DumitruFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-II-lea
Zencenco Emanuel EduardFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-III-lea
Apostol Alexandru FlorianFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune I
Lupu Adrian ClaudiuFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune II

Faza Naționala 2018 – Universitatea din PITEȘTI

Profil Mecanic

Armeanu MariusFacultatea TransporturiPremiul I
Florea Tudor-GabrielFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul al-II-lea
Poenăriță Andreea DianaFacultatea TransporturiMențiune

Profil Nemecanic

Ancuța Andrei-AlexandruFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-II-lea
Radu Elena CătălinaFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-III-lea
Liță Marius-DoreFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-III-lea

Faza Locală 2018

Profil Mecanic

Florea Tudor-GabrielFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul I
Armeanu MariusFacultatea TransporturiPremiul al-II-lea
Poenăriță Andreea DianaFacultatea TransporturiPremiul al-III-lea
Marina Robert GabrielFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune I
Șoldea Paul-AlbertoFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune II

Profil Nemecanic

Ancuța Andrei-AlexandruFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul I
Radu Elena CătălinaFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-II-lea
Liță Marius-DoreFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-III-lea
Soare Liviu AndreiFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune I
Firulescu Alexandru CristianFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune II

Faza Naționala 2017 – Universitatea Tehnică “Gheorghe Asachi” Iaşi

Profil Mecanic

Ju YongjinFacultatea de Ingineria Sistemelor BiotehnicePremiul al-II-le
Kim JiwonFacultatea de Ingineria Sistemelor BiotehniceMențiune
Jumatate Teodor MihailFacultatea TransporturiPremiul special

Profil Nemecanic

Aftiniei Madalina ElenaFacultatea de Științe AplicatePremiul special
Cojocaru Petru BogdanFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul special
Nita Laura AnamariaFacultatea de Științe AplicatePremiul special

Faza Locală 2017

Profil Mecanic

Ju YongjinFacultatea de Ingineria Sistemelor BiotehnicePremiul I
Kim JiwonFacultatea de Ingineria Sistemelor BiotehnicePremiul al-II-lea
Jumatate Teodor MihailFacultatea TransporturiPremiul al-III-lea
Necsulescu Robert EmanuelFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune I
Brasov Ionut DanielFacultatea TransporturiMențiune II

Profil Nemecanic

Aftiniei Madalina ElenaFacultatea de Științe AplicatePremiul I
Cojocaru Petru BogdanFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul al-II-lea
Nita Laura AnamariaFacultatea de Științe AplicatePremiul al-III-lea
Petrovici ConstantinFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologiceMențiune I
Toma Alexandru MihaiFacultatea de Științe AplicateMențiune II

Faza Locală 2016

Profil Mecanic

Petre Mihai AlexandruFacultatea TransporturiPremiul I
Burtoiu Mircea GabrielFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-II-lea
Gall MihneaFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul al-III-lea
Niculae Andrei LaurențiuFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune I
Pință Andrei MihneaFacultatea TransporturiMențiune II
Robescu Mihai GabrielFacultatea TransporturiPremiul special

Profil Nemecanic

Schmidt Daniel LaurențiuFacultatea de Științe AplicatePremiul I
Necșulescu Robert EmanuelFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-II-lea
Tarbă NicolaeFacultatea de Științe AplicatePremiul al-III-lea
Niță Emil IonuțFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune I
Stancu Cosmin AdrianFacultatea de Științe AplicateMențiune II
Galimanoska AntinaFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăPremiul special

Faza Locală 2015

Profil Mecanic

Ionita ValentinFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăPremiul I
Arustei AdrianFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul al-II-lea
Galan Andrei AlexandruFacultatea TransporturiPremiul al-III-lea
Sutii VictorFacultatea de Inginerie AerospațialăMențiune I
Rac Mihail ClaudiuFacultatea TransporturiMențiune II

Profil Nemecanic

Burtoiu Mircea-GabrielFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul I
Marin Ionut GabrielFacultatea de Ingineria și Managementul Sistemelor TehnologicePremiul al-II-lea
Dumitru Ioan DanielFacultatea de Științe AplicatePremiul al-III-lea
Severin AndreiFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune I
Ghita IonelaFacultatea de Științe AplicateMențiune II

Faza Locală 2014

Profil Mecanic

Enescu Marius AndreiFacultatea de Inginerie AerospațialăPremiul I
Luca Paul GeorgianFacultatea TransporturiPremiul al-II-lea
Costin Claudiu CosminFacultatea TransporturiPremiul al-III-lea
Filip Ștefan DanielFacultatea TransporturiMențiune I
Iordache Alin CristianFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune II

Profil Nemecanic

Paraschiv Dan AlexandruFacultatea de Științe AplicatePremiul I
Radu Florentina MeryFacultatea de Științe AplicatePremiul al-II-lea
Andiyi Bisola BidemiFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăPremiul al-III-lea
Udrea AndreeaFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune I
Șorlei Ioan-SorinFacultatea de Inginerie Mecanică și MecatronicăMențiune II